Ubezpieczenia

Przezorny

Zawsze

Ubezpieczony.

To stare ale ciągle na czasie hasło PZU. Czy to zboczenie zawodowe? Nie sądzę. Uważam, że licho nie śpi i powinniśmy ubezpieczać to, co dla nas cenne od wszelkich szkód. Życie nauczyło mnie, że polisy ubezpieczeniowe się przydają. Polisa na życie, ubezpieczenie domu, samochodu, ubezpieczenie NNW dzieci w szkole czy przedszkolu, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym a nawet koszty leczenia podczas wyjazdu zagranicznego. Ubezpieczyć można wszystko a w razie szkody mamy zaplecze finansowe.

Od 20 lat zajmuję się ubezpieczeniami, kredytami i leasingami. Nigdy nie oferuję klientom finansowych bubli. Sprzedaję to, co sama kupuję dla siebie i rodziny. Nie jestem korporacyjnym wystawiaczem polis. Słucham klienta i daję mu ofertę dopasowaną do jego potrzeb, bez zbędnych i ukrytych załączników. Jestem Mobilnym Agentem Superpolisa.pl. Moi klienci mogą skorzystać z oferty 20 największych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Obsługuję klientów indywidualnych oraz firmy. Moi klienci zostają objęci indywidualną kompleksową opieką w zakresie obsługi finansowej. Służę doradztwem w kwestii ubezpieczeń, kredytów oraz leasingów.

Pamiętam o wszystkich rocznicach, dbam o finanse klientów poprzez pilotowanie i przygotowywanie ofert przeznaczonych dla ich indywidualnych potrzeb. Dla mnie każdy klient jest partnerem, z którym pragnę nawiązać długofalową współpracę.

20 lat w branży ubezpieczeń, kredytów oraz leasingów to tysiące zadowolonych klientów.  Klientów, którzy do mnie wracają wiedząc, że znajdą to czego szukają. Moje nazwisko to gwarancja najwyższej jakości obsługi.

Szukasz kogoś, kto doradzi Ci najlepsze rozwiązanie? Zapraszam do kontaktu. Skorzystaj z  formularza kontaktowego