Pracownia

“Szyszka Dziergajka Handmade”

Jestem mamą i dlatego dzieci to również moi klienci. Tworzę dla nich przeróżne rzeczy. Szyję przytulne podusie, dziergam misie i króliczki, robię domki dla lalek. Na zamówienie wykonuję pamiątki Chrztu św., I Komunii Św., metryczki, pamiątki urodzinowe i ślubne. Wszystko zależy od potrzeby klientów.

Nie jestem krawcową ani żadną artystką. Rękodzieło to po prostu moje hobby. Pasja, którą chcę się podzielić.  Dokładam wszelkich starań by robić to dobrze i starannie. Nie wszystko wychodzi mi za pierwszym razem. Wykorzystuję rzeczy używane. Przerabiam, dodaję coś od siebie. Wszystko po to by stworzyć coś niepowtarzalnego. Oddać kawałek swej duszy, by sprawić komuś radość. Widzisz zatem, że trafiłeś do miejsca, gdzie nie powstają masowe produkcje. Tutaj każda rzecz otrzymuje tyle czasu ile potrzebuje aby stać się czymś wyjątkowym.

 

Od prawie dwóch lat moje produkty posiadają “Certyfikat Polski Produkt”, który upowszechnia ideę polskich zakupów ­ nie jako pusty marketing czy polowanie na znaczki z biało­-czerwoną flagą (które ma wielu), ale sposób na lepsze i bardziej świadome korzystanie z rynkowej oferty.

Wspieranie polskich produktów to nie tylko patriotyzm ekonomiczny, to rozsądek. W ten sposób budujemy potencjał, który przekłada się na dobrobyt kraju i wszystkich Polaków.

 

 

Moje zabawki i dekoracje sprzedaję bezpośrednio oraz za pośrednictwem portali. Jeśli wpatrzyłeś w mojej galerii na Instagramie lub Facebooku coś ciekawego, wystarczy skontaktować się ze mną i zamówić dany przedmiot. Możesz też dokonać zakupu na poniższych portalach.

Klikając na logo zostaniesz przekierowany na mój butik na: