Szyszka Dziergajka

Jestem mamą i dlatego dzieci to również moi klienci. Tworzę dla nich przeróżne rzeczy. Szyję przytulne podusie, dziergam misie i króliczki, robię domki dla lalek. Na zamówienie wykonuję pamiątki Chrztu św., I Komunii Św., metryczki, pamiątki urodzinowe i ślubne. Wszystko zależy od potrzeby klientów.

Nie jestem krawcową ani żadną artystką. Rękodzieło to po prostu moje hobby. Pasja, którą chcę się podzielić.  Dokładam wszelkich starań by robić to dobrze i starannie. Nie wszystko wychodzi mi za pierwszym razem. Wykorzystuję rzeczy używane. Przerabiam, dodaję coś od siebie. Wszystko po to by stworzyć coś niepowtarzalnego. Oddać kawałek swej duszy, by sprawić komuś radość.

 

Szyszka Dziergajka to w tej chwili firma rodzinna.

 

  • Najmłodsza “Kierowniczka” testuje prototypy zabawek. Jeśli nowy wzór przypadnie jej do gustu ruszam z produkcją 🙂
  • Starsza latorośl to mój osobisty dział IT odpowiedzialny za marketing i social media.
  • Mąż to szef logistyki. Dba o zaopatrzenie w sklepie oraz dystrybucję zakupów do klientów.
  • Jest jeszcze moja mama, która złapała bakcyla i nie może przestać dziergać. Wszystko co zrobione na drutach jest jej dziełem. Misie, lalki, ubranka itd.

Widzisz zatem, że trafiłeś do miejsca, gdzie nie powstają masowe produkcje. Tutaj każda rzecz otrzymuje tyle czasu ile potrzebuje aby stać się czymś wyjątkowym.

Moje produkty sprzedaję w swoim sklepie internetowym.  Jeśli jesteś twórcą, który spełnia swoje kreatywne pasje, znajdziesz tam wszystko czego potrzeba do Twoich robótek. Materiały, włóczki, akcesoria, narzędzia.

Często przerabiam stare rzeczy. W dziale “Pchli targ” znajdziesz rzeczy używane, które i Ty możesz wykorzystać.

 

Klikając na logo zostaniesz przekierowany na stronę szyszkadziergajka.pl

Zapraszam do buszowania po sklepie: